Головна | Історія | Фото | Відео | Музика | Тексти | Гостьова | Форум | Архів | Контакти

Кліпи


This text will be replaced

Більше відео


Нові фото


This text will be replaced

Інтерв'ю

fakultet_interview

Дивитись


Опитування

Як Вам нова пісня Fakultet?

 Супер!
 Мітал!!!!
 Хотілось більшого!
 Так собі...
 Ніяк...

Результати

www

Сайт музичного телеканалу Enter Music Сайт-портфоліо дизайнера Андрія Хорошуна ФДР радіоцентр Музичний портал ФаДієз
Київський ресурс неформатної музики Музичний інтернет журнал О-Music Музичний портал  A-Music

www.muzprostir.com.ua - Все про музику на одному сайтi!

Нове обличчя FAKULTET

Fakultet_News_Foto


2009 рік виявився дуже складним для всіх . Так уже сталось, що світова криза торкнулась і нас, і наприкінці літа гурт Fakultet залишається без вокалістки. Чому так трапилось?.. Відповідь на це питання і проста і складна одночасно...Просто в житті у кожної людини рано чи пізно настає момент, коли потрібно чимось жертвувати і робити вибір. Як би там не було, ми поважаємо вибір Каті Агеєвої і щиро бажаємо їй подальших успіхів.
Намагаючись знайти вихід із ситуації, що зклалась, і не бажаючи відміняти заплановані концерти, Fakultet приймає участь у кількох фестах за підтримки друзів із гуртів "Інула" (Запоріжжя), "Жики" та "kLiniT" (Дніпродзержинськ).
Вже на першій спільній з "kLiniT" репетиції ми були вражені, як Аня (співачка цього гурту) відчуває наші пісні - такої енергетики та емоційної глибини ми не чули вже дуже давно! Тому після складних роздумів та двох спільних концертів, остаточно розвіявших усі наші сумніви, було прийняте непросте для обох гуртів рішення - запропонувати Ані зайняти місце біля мікрофону в складі Fakultet. Наша пропозиція була прийнята, і, таким чином, студентка Дніпрпетровської державної консерваторії ім. Глінкі Анна Соколюк стає новою вокалісткою Fakultet. ( І водночас першою в історії гурту людиною, що має музичну освіту-))
Аня - дивовижно талановита і працелюбна дівчина, і вже за кілька репетицій фактично увесь наш репертуар було вивчено і заспівано. Тож, одразу після завершення роботи над другим альбомом Fakultet, що наразі носить робочу назву "...коли говорять сльози...", гурт негайно повернеться до активної концертної діяльності. В даний момент йде робота над записом нового синглу "Чому?..", який невдовзі з'явиться на усіх наших сторінках в мережі. Тож найближчим часом у всіх наших слухачів буде можливість почути новий Fakultet ще до виходу альбому.

CD


Мить 2006

Придбати


Уніж 2008

Придбати


Мить 2006 Збірка АнтіФрукт

Fakultet online


FAKULTETQuantcast

www.fakultet.altpro.net - Fakultet на Alternative Progression  Fakultet на Твіттері
Спільнота Fakultet на Livejournal Сторінка Fakultet на Last.Fm Канал Fakultet на Youtube Сторінка Fakultet на Myspace Fakultet в Контакті