Головна | Історія | Фото | Відео | Музика | Тексти | Гостьова | Форум | Архів | Контакти

Кліпи


This text will be replaced

Більше відео


Нові фото


This text will be replaced

Інтерв'ю

fakultet_interview

Дивитись


Опитування

Як Вам нова пісня Fakultet?

 Супер!
 Мітал!!!!
 Хотілось більшого!
 Так собі...
 Ніяк...

Результати

www

Сайт музичного телеканалу Enter Music Сайт-портфоліо дизайнера Андрія Хорошуна ФДР радіоцентр Музичний портал ФаДієз
Київський ресурс неформатної музики Музичний інтернет журнал О-Music Музичний портал  A-Music

www.muzprostir.com.ua - Все про музику на одному сайтi!

Fakultet на фесті "Уніж"

unij


Всім привіт!Нарешті всі пригоди лишилися позаду і я таки добрався до компьютера! Тож мова піде про фест "Уніж", але спочатку трохи історії. Якось давно ми побачили в гостьовій нашого сайту запрошення на якийсь фестиваль, відразу погодились , та й забули про те. Але не минуло й півроку, як фест став реальністю! І якою! Уніж - це дуже живописне місце під Івано-Франківськом! Те, як ми туди добирались, є темою для окремого звіту, але коли ми врешті-решт доїхали до Уніжа, стало зрозуміло - воно того варте! Такої краси я особисто не бачив вже давно! Але повернемось до фесту.
Одразу ж хочеться подякувати організаторам цього дійства за майже ідеальний фест! Сцена, звук, світло були просто супер! Та й різні побутові теми були вирішені на належному рівні! Як на мене - то Уніж-фест дуже близько підійшов до Вудстоку!Незабутня атмосфера Уніжа залишиться з нами надовго!Чого варте лише наметове містечко на березі Дністра! Про власні фестивальні гроші взагалі промовчу! Супер-рівень! Також дуже приємно було дізнатися, що цей захід не є одноразовою акцією, і що територія фесту незабаром стане постійно діючим культурним центром українського формату!Будівництво вже йде повним ходом! Приємно здивувало, що вся робота виконується волонтерами - молодими
небайдужими людьми зовсім безкоштовно!Тож, поки є такі люди, за нашу країну можна не хвилюватися!Величезне Вам "Дякую!"
Щодо програми фестивалю. За три дні на Уніжі відіграли такі гурти, як "Гайдамаки", "Перкалаба',"От вінта!",'Хорта", "Ролікс"та багато інших! Було багато цікавих майстер-класів по різноманітним темам, були помічені такі відомі особистості, як Юрій Андрухович, Олександр Лірник, Степан Коваль та інші.Взагалі, було дуже і дуже цікаво!
Ще одною приємною несподіванкою став Сашко Положинський у ролі ведучого ( як виявилось потім, то було несподіванкою і для нього також)))Про власний виступ, як завжди промовчу, залишаючи то на суд глядачів - адже їм завжди видніше!Але абсолютно щиро хочу сказати -глядачі фесту - то було щось неймовірне! Спасибі, Уніж! Ми любимо вас!
Ну і останнім враженням від фесту стала блискавка, яка під час виступу гурту От вінта! влучила кудись не туди і залишила без електрики всю територію фестивалю. Але ця прикрість вже не змогла зіпсувати настрій гостям та учасникам фестивалю! Все було просто мегапозитивно! До того ж, добиратись до нашого намета під час зливи з шахтарським ліхтариком на голові - неабиякий
Extreme ))) Просто незабутні відчуття!
А на ранок ми прокинулись і зрозуміли, що все гарне коли-небудь закінчується і нам вже час їхати додому, аби встигти потрапити на інший фестиваль у нашому рідному місті (але то вже зовсім інша історія)))
Тож, від імені всього гурту Fakultet хочу подякувати організаторам Уніжа за запрошення на це неймовірне дійство, глядачам за тепло і підтримку і взагалі усім-усім-усім, хто приймав участь у диві під назвою "Уніж"!

CD


Мить 2006

Придбати


Уніж 2008

Придбати


Мить 2006 Збірка АнтіФрукт

Fakultet online


FAKULTETQuantcast

www.fakultet.altpro.net - Fakultet на Alternative Progression  Fakultet на Твіттері
Спільнота Fakultet на Livejournal Сторінка Fakultet на Last.Fm Канал Fakultet на Youtube Сторінка Fakultet на Myspace Fakultet в Контакті