Головна | Історія | Фото | Відео | Музика | Тексти | Гостьова | Форум | Архів | Контакти

Кліпи


This text will be replaced

Більше відео


Нові фото


This text will be replaced

Інтерв'ю

fakultet_interview

Дивитись


Опитування

Як Вам нова пісня Fakultet?

 Супер!
 Мітал!!!!
 Хотілось більшого!
 Так собі...
 Ніяк...

Результати

www

Сайт музичного телеканалу Enter Music Сайт-портфоліо дизайнера Андрія Хорошуна ФДР радіоцентр Музичний портал ФаДієз
Київський ресурс неформатної музики Музичний інтернет журнал О-Music Музичний портал  A-Music

www.muzprostir.com.ua - Все про музику на одному сайтi!

Архів новин

19 листопада 2009, 13:36

Нове обличчя FAKULTET

Fakultet_News_Foto
2009 рік виявився дуже складним для всіх . Так уже сталось, що світова криза торкнулась і нас, і наприкінці літа гурт Fakultet залишається без вокалістки. Чому так трапилось?.. Відповідь на це питання і проста і складна одночасно...Просто в житті у кожної людини рано чи пізно настає момент, коли потрібно чимось жертвувати і робити вибір. Як би там не було, ми поважаємо вибір Каті Агеєвої і щиро бажаємо їй подальших успіхів.
Намагаючись знайти вихід із ситуації, що зклалась, і не бажаючи відміняти заплановані концерти, Fakultet приймає участь у кількох фестах за підтримки друзів із гуртів "Інула"(Запоріжжя),"Жики" та " kLiniT". Вже на першій спільній з " kLiniT" репетиції ми були просто вражені... Читати далі >>

18 листопада 2009, 18:39

Fakultet знову online!

fakultet_new
Всім привіт! Дуже раді вам повідомити, що піся року мовчання Fakultet знову у світовій в мережі! За цей рік в нас (як ви вже мабуть помітили) багато чого сталося і багато чого змінилося, але про це - в наступних новинах. А поки що додано нові, не дужі нові, ну і вже зовсім раритетні фото та відео. Також оновлено всі наші сторінки в мережі. Тож, до наступної зустрічі онлайн!

24 жовтня 2008, 14:35

Національний фінал GBOB 2008

Здобувши перемогу у Дніпропетровському відбірковому турі, Fakultet, таким чином прийме участь у Національному фіналі міжнародного проекту GBOB Challenge 2008 (The Global Battle of the Bands) , який відбудеться 26 жовтня у Києві в найбільшому концертному клубі "Бінго". Тож, до зустрічі у столиці! Чекаємо на вашу підтримку!

08 жовтня 2008, 21:51

Fakultet на GBOB - 2008

GBOB 2008
19 жовтня Fakultet прийме участь у Дніпропетровському турі міжнародного проекту "The Global Battle of the Bands". Дійство відбудеться у клубі "Рай" за адресою: вул.Хмельницького, 16. Вартість квитка - 40 гривень.
Будемо раді бачити всіх та чекаємо на вашу підтримку!

18 липня 2008, 00:19

Новий альбом Fakulteta: робота триває!

Fakultet_CD_News
Робота над новим альбомом Fakulteta йде повним ходом і має завершитись, як і було обіцяно раніше, наприкінці літа! До альбому увійдуть 12 пісень.Частину з них слухачі вже мали змогу почути на концертах, частина ж - повністю нова.Трек-лист майбутнього релізу буде опубліковано самим найближчим часом!


Ще однією новиною є те, що мастерінг вже відомої слухачам пісні Fakulteta "Тінь" буде робитися на американській студії звукозапису "Vision Sounds". Якщо експеримент буде вдалим і результат музикантам сподобається, то й увесь матеріал нового альбому буде набувати свого остаточного вигляду у вищезгаданій студії.

17 липня 2008, 22:39

Додано фото з фесту "Моторок"

motorockfoto
Додано фото з фесту "Моторок" (Світлогірське)!

10 липня 2008, 16:59

Fakultet на збірці "Уніж 2008"

Уніж
  Мистецька агенція "НАШ ФОРМАТ" випустила збірку "Уніж 2008", до якої увійшли композиції усіх учасників цього фестивалю, що протягом трьох днів виступали на сцені Уніжу. Пісня Fakulteta "Подих, що вбива" також потрапила до цієї музичної компіляції. Тож тепер ті , хто не зміг потрапити на цей чудовий фест, мають прекрасну нагоду відчути неймовірну атмосферу Уніжу! Читати далі >>

10 липня 2008, 17:04

Додано нові фото з Уніжу!

unijfoto
Додано нові фото Fakulteta з Уніжа! Фото взяті з сайту www.anri.com.ua та www.sumno.com

03 липня 2008, 12:34

Fakultet на фесті "Уніж"

unij


Нещодавно Fakultet відіграв на фестивалі українського формату "Уніж"! Про те, як і що відбувалося на цьому дійстві, можна дізнатися натиснувши кнопочку "докладніше"!
P.S. Розділ "Фото" оновлено! Читати далі >>

11 червня 2008, 00:28

Сайт знову працює!

  Після аварії на сервері сайт Fakulteta було відновлено! Зараз працюють усі розділи нашого ресурсу. Нажаль, відновити акаунти, повідомлення у гостьовій та пости на форумі не вдалось, тож велике прохання до усіх - будь-ласка повторіть свою реєстрацію! Вибачте за термінові незручності, дякуємо за розуміння !

26 травня 2008, 17:05

Fakultet виступить на фестивалі УНІЖ

unij_logo

  27 червня  Fakultet виступить на фестивалі УНІЖ, шо протягом трьох днів буде проходити в живописному селі Уніж ( Івано-франківська область ). Окрім музикантів багатьох гуртів, у фесті також приймуть участь відомі українські кінематографісти та письменники. Тож майбутня подія обіцяє бути цікавою! Будемо раді бачити всіх! Читати далі >>

CD


Мить 2006

Придбати


Уніж 2008

Придбати


Мить 2006 Збірка АнтіФрукт

Fakultet online


FAKULTETQuantcast

www.fakultet.altpro.net - Fakultet на Alternative Progression  Fakultet на Твіттері
Спільнота Fakultet на Livejournal Сторінка Fakultet на Last.Fm Канал Fakultet на Youtube Сторінка Fakultet на Myspace Fakultet в Контакті